Aktualności

Zapraszamy na Radzyński Kiermasz Wielkanocny

Miasto Radzyń Podlaski wspólnie z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury zapraszają na Radzyński Kiermasz Wielkanocny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 kwietnia na placu Wolności w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 10.00.

Celem Kiermaszu jest promowanie produktów lokalnych, podtrzymywanie oraz upowszechnianie tradycji i zwyczajów wielkanocnych wśród lokalnej społeczności, a także propagowanie i ukazanie dorobku artystycznego i kulinarnego stowarzyszeń działających na terenie powiatu radzyńskiego, podopiecznych placówek oświatowych oraz twórczości osób zajmujących się rękodziełem – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK. W Kiermaszu mogą brać udział uczniowie szkół, przedszkoli, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, grupy nieformalne, firmy i osoby indywidualne prowadzące działalność na terenie powiatu radzyńskiego. Na stoiskach mogą być sprzedawane głównie artykuły wykonane własnoręcznie przez Uczestników. Może to być wszelkiego rodzaju rękodzieło, np. dekoracje i ozdoby świąteczne, palmy, pisanki i inne, a także regionalne produkty na stół świąteczny.

Zgłoszenia wystawców na kiermasz przyjmowane będą do 29 marca 2019 r. pod numerem telefonu 606-234-320 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. szczegółowy regulamin Kiermaszu oraz karta zgłoszenia dostępne są na www.rokradzyn.pl

 

>> REGULAMIN <<

szukaj

© 2017 Radzyński Ośrodek Kultury